Dla uczniów, rodziców i korepetytorów

Dla uczniów, rodziców i korepetytorów

Zbliża się matura, a czujesz, że masz braki, których nie zdążycie już nadrobić z nauczycielami? Twoje dziecko będzie pisać egzamin ósmoklasisty i martwisz się, że nie dostanie się do wymarzonej szkoły?

Nieważne, czy chodzi o Ciebie, Twoje dzieci, rodzeństwo czy wnuków. Tutoringo to jedno z najlepszych serwisów, aby znaleźć kogoś, kto pomoże Ci w przygotowaniach do osiągnięcia edukacyjnego sukcesu.

Zbliża się matura, a czujesz, że masz braki, których nie zdążycie już nadrobić z nauczycielami? Twoje dziecko będzie pisać egzamin ósmoklasisty i martwisz się, że nie dostanie się do wymarzonej szkoły?

Nieważne, czy chodzi o Ciebie, Twoje dzieci, rodzeństwo czy wnuków. Tutoringo to jedno z najlepszych serwisów, aby znaleźć kogoś, kto pomoże Ci w przygotowaniach do osiągnięcia edukacyjnego sukcesu.

Czym jest Tutoringo?

Tutoringo to dwujęzyczny portal zrzeszający korepetytorów z całej Polski. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto zajmie się korepetycjami dla Ciebie lub Twoich dzieci, nie można było trafić lepiej!

Na łamach strony znajdziesz setki zdolnych ludzi, którzy zapewnią korepetycje dla dzieci i dorosłych. Korepetycje przeprowadzane są online, więc nie musisz przejmować się swoim miejscem zamieszkania i możesz bez problemu wybrać najlepsze korepetycje niezależnie od lokalizacji. Portal nie pobiera również opłat za udostępnianie profilu korepetytora, dzięki czemu ceny nie są wyższe, niż w trybie odwiedzin domowych. Te zresztą także można zaplanować na łamach Tutoringo.

Strona zapewnia również interaktywna mapę oraz porównywarkę korepetytorów, dzięki czemu wiesz, że podejmujesz najlepszą możliwą decyzję dla siebie lub dziecka. Każdemu nauczycielowi możesz wystawić ocenę, pomagając tym samym w tworzeniu wartościowej mikrospołeczności uczniów i nauczycieli.

Tutoringo to także narzędzia do efektywnej organizacji nauczania online, dzięki czemu korepetycje prowadzone są w sposób sprawny i nieobarczony chaosem e-lekcji.

Dla kogo?

Najłatwiej byłoby odpowiedzieć: dla każdego. Dla każdego, kto chce uczyć siebie i innych; dla rodzica i dla dziecka, dla nauczyciela i dla ucznia, dla maturzysty i dla studenta. Portal dba o sprawność i prostotę użytkowania.

Rejestracja na stronie jest w pełni darmowa i bardzo prosta, niezależnie od tego, w jakim celu chcesz to zrobić. Tak uczniowie, jak nauczyciele muszą spędzić najwyżej trzydzieści sekund przy formularzu rejestracyjnym, aby uzyskać dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu.

Strona została zaprojektowana w taki sposób, by nikt nie mógł zgubić się, szukając tego, czego potrzebuje. Dzięki temu dziecko może z niej korzystać i kontaktować się z nauczycielem przed korepetycjami bez pomocy osoby dorosłej, zapewniając przy tym finansowe bezpieczeństwo rodzicom. Dziecko nie będzie bowiem w stanie samodzielnie zapłacić nauczycielowi.

Wspólnie dbamy także o jakość korepetytorów i udzielanych przez nich lekcji. Za pomocą ocen i opinii, użytkownicy strony mogą oddzielić ziarno od plew, dać znać pozostałym korzystającym o jakości obecnych nauczycieli. Zapewniona tym sposobem transparentność nie daje szansy przypadkowi i skutecznie ogranicza marnotrawienie czasu dziecka i pieniędzy opiekuna. W ten sposób budujemy zaufanie potrzebne tak uczniom, rodzicom jak i nauczycielom w bezpiecznej nauce.

Tutoringo funkcjonuje w języku polskim i angielskim, zatem na drodze do jego użytkowania nie stanie bariera językowa. Czy urodziłeś się w Polsce, czy poza granicami kraju, nie będziesz już drżał z niepokoju przed kolejnymi sprawdzianami. Uruchomienie strony w języku angielskim może także przyczynić się do poprawy umiejętności w zakresie języka Szekspira u pragnących podszkolić się w nim osób.

Korepetycje

Korepetycje przeprowadzane mogą być zarówno przez Internet jak i na sposób klasyczny, w cztery oczy. Tutoringo niczego nie narzuca, każde spotkanie jest kwestią indywidualnej umowy między uczniem a nauczycielem, co zapewnia użytkownikom strony komfort pełnej dowolności w nawiązywaniu kontaktów między sobą i budowaniu bezpiecznej przystani dla indywidualnych potrzeb edukacyjnych uczniów.

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad wartością Tutoringo, wystarczy, że wejdziesz na stronę i zarejestrujesz się: Jest to zupełnie darmowe i trwa najwyżej pół minuty. Wystarczy, że rozejrzysz się po dostępnych nauczycielach a na pewno znajdziesz kogoś odpowiedniego dla Ciebie bądź Twojego dziecka.

Wtedy matura czy egzamin ósmoklasisty przestaną być problemem a staną się szansą.