Dr. Marek Skoczylas – kim jest i czym się zajmuje?

Dr. Marek Skoczylas – kim jest i czym się zajmuje?

Dr Marek Skoczylas to znany lekarz, a także fitofarmakolog i twórca linii suplementów firmowanych jego nazwiskiem. Największą popularność zdobył dzięki kanałowi na platformie YouTube, gdzie dzieli się swoją wiedzą. Wydał także książkę “Neutralizuj chemię z pożywienia i odzyskaj zdrowie”.

Propagowanie wiedzy o zdrowiu

Marek Skoczylas ukończył Akademię Medyczną w Lublinie i od 2006 rozpoczął swoją działalność jako lekarz. Od 2010 roku skupia się głównie na fitofarmakologii, czyli wykorzystywaniu roślin i ich pochodnych w leczeniu oraz profilaktyce chorób. Stworzył swój własny kanał na YouTube, gdzie podejmuje tematy ochrony zdrowia i naturalnego leczenia. Tłumaczy, jak duży wpływ na nasze samopoczucie i brak chorób, ma codzienny styl życia, dieta i odpowiednia suplementacja. Przedstawia zagrożenia ze strony szkodliwych substancji w wodzie i żywności oraz obala mity związane z “cudownymi” terapiami. Do zdrowia człowieka podchodzi holistycznie. Nie skupia się jedynie na ciele. Bierze pod uwagę również wpływ stanu ducha i emocji na zdrowie. Uczy, jakie codzienne działania poprawią nasze samopoczucie i pomogą nam uniknąć chorób. Skupia się na tym by przeciwdziałać zamiast leczyć. Wykorzystywać naturalne składniki zanim sięgniemy po farmakologię, która nie jest obojętna dla naszego organizmu i często wiąże się z wieloma efektami ubocznymi.

Suplementy diety Skoczylas

Dr Skoczylas w swoich działaniach dla zdrowia ludzi poszedł o krok dalej i stworzył suplementy diety. Wykorzystuje w nich naturalne składniki. Są to witaminy, minerały, ekstrakty roślinne i inne substancje, które mają działanie prozdrowotne. Źródła składników są starannie sprawdzane. W suplementach nie znajdziemy przeciwzbrylaczy, sztucznych barwników i substancji konserwujących, by zapobiec ich niekorzystnemu wpływowi. Oferta preparatów jest skierowana do kobiet i mężczyzn. Znajdziemy wśród nich kompozycje dedykowane osobom cierpiącym na dane schorzenia, ale też suplementy wspomagające profilaktykę zdrowotną i pomagające zadbać o urodę.

Doktor Marek Skoczylas jest lekarzem, który propaguje zdrowy styl życia i zapobieganie chorobom. Podchodzi do człowieka jako całości, nie tylko samego ciała. Uczy, jak dzięki zdrowemu stylowi życia i odpowiedniej suplementacji na długo zachować dobre samopoczucie oraz sprawne działanie naszego organizmu i psychiki. Warto korzystać z jego wiedzy i osiągnięć poprzez korzystanie z publikowanych przez niego materiałów i zwrócenie uwagi na naturalne suplementy Skoczylas.