Juwenalia Kraków 2018 – program

Juwenalia Kraków 2018 - program

Zbliża się maj, a wraz z nim Juwenalia Krakowskie 2018. W tym szczególnym dniu odbędzie się wiele ciekawych występów na scenach juwenaliowych. Nie zabraknie atrakcji i interesujących koncertów dla studentów. Jest to czas beztroski, w którym studenci mogą się odprężyć, zrelaksować i dobrze bawić. Znamy już wykonawców, którzy przywitają nas ze sceny i zapewnią wiele atrakcji.

Juwenalia Krakowskie – program

Juwenalia Krakowskie odbędą się w terminie 15-20.05.2018 roku. W pierwszym dniu o godzinie 18.00 nastąpi otwarcie plaży AGH na ulicy Rostafińskiego. Następnego dnia, 16 maja 2018, przewidzianych jest wiele atrakcji. W godzinach południowych odbędzie się rap na plaży. Następnie na plenerowej scenie Klubu Żaczek Uniwersytetu Jagiellońskiego wystąpi zespół Niepokornych. Obok znanych artystów takich jak Fisz Emade Tworzywo przywita nas na scenie popularny duet muzyki electropop The Dumplings. Jednak nie jest to koniec świętowania tego dnia. Idealnym dopełnieniem imprezy jest występ Palucha, Planu Be i Rasmentalismu, czyli trzech rapowych muzyków, który odbędzie się na plaży AGH. Zainteresowani studenci będą mogli również udać się na ulicę Budryka 4, gdzie od godziny 20.00 odbędzie cię znakomity koncert Braci Figo Fagot.

Czwartek – 17. 05

Kolejny dzień zapewni studentom kolejne, fantastyczne wrażenia. Harmonogram przewiduje wiele atrakcji. 17.05.2018 roku na scenie plenerowej przed Studenckim Klubem Żaczek mieszczącym się przy ulicy 3 maja 5 odbędzie się Juwenaliowy Koncert Rapowy Zeus Kęke. Zainteresowani będą mogli udać się na ul Piastowską 26, gdzie na scenie plenerowej odbędzie Wielki Koncert na Polu. Wystąpi na nim Happysad, Organek i Miuosh. Ale to nie koniec atrakcji podczas tegorocznych Juwenaliów.

Piątek – 18. 05

W piątek, 18.05.2018 odbędzie się koncert rockowy. Na cenie przy Studenckim Klubie Żaczek wystąpi wokalistka Daria Zawiałow, która w poprzednim roku wydała debiutancki album „AKysz” i podbiła serca publiczności. Następnie gości przywita zespół Strachy na Lachy.

Sobota – 19. 05

To nadal nie koniec juwenaliowych atrakcji. Kolejnym ciekawym wydarzeniem będzie Ciężkie Granie, które odbędzie się w sobotę 19.05.2018 pod klubem Żaczek od godziny 17.00. Na scenie pojawi się zespół taki sam, jak żaden, czyli grupa Kabanos, która z pewnością rozbawi wszystkich studentów.

Koniec Juwenaliów również zapowiada się bardzo hucznie. Ostatniego dnia podczas finałowego koncertu pod klubem Żaczek wystąpi zespół Enej, a zaraz po nim długo wyczekiwany zespół Łąki Łan.

Tegoroczne Juwenalia Krakowskie zapewnią studentom wiele niezapomnianych wrażeń muzycznych i wyjątkową zabawę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia informacji i zakupu biletów w punktach sprzedaży, ponieważ ich ilość jest ograniczona.