Najbardziej skuteczne biura nieruchomości w Warszawie

Najbardziej skuteczne biura nieruchomości w Warszawie

W Warszawie działa ogromna ilość biur nieruchomości. W każdej dzielnicy Warszawy można ich znaleźć co najmniej kilkanaście. Współpraca z biurem nieruchomości, zarówno przy sprzedaży, zakupie jak i najmie nieruchomości, ma oczywiście sens, pod warunkiem, że będzie to biuro działające dobrze i skutecznie. Niestety nie wszystkie można tak ocenić. Warto stawiać na biura działające na rynku wiele lat, z dużą bazą ofert. Stawiające na indywidualne i profesjonalne podejście do klienta, bez względu na to czy chce on wynająć tanie mieszkanie czy też sprzedać dom wart kilka milionów złotych. Najbardziej skuteczne biura nieruchomości działające w Stolicy, to Biuro Nieruchomości Cosmopolitan, Maxon Nieruchomości i Tur Nieruchomości.

Biuro Nieruchomości Cosmopolitan

Siedziba biura znajduje się w Warszawie przy ulicy Twardej 18, w budynku Spectrum Tower, na piętnastym piętrze. Biuro Cosmopolitan prowadzone jest przez małżeństwo, Agnieszkę i Tomasza Gizińskich. Pan Tomasz jest też adwokatem, dlatego klienci korzystający z oferty biura mogą być pewni, że wszelkie sprawy prawne związane z kupnem, sprzedażą lub wynajmem nieruchomości będą wykonane profesjonalnie, a każdy dokument będzie sprawdzony pod kątem treści i zgodności z prawem. Biuro Cosmopolitan istnieje od wielu lat, od początku stawiając na indywidualne podejście do klienta i szeroko pojętą współpracę. Nie jest to miejsce, gdzie agent nieruchomości ogranicza swoją rolę do pokazania lokalu, oferta biura jest o wiele szersza. Współpraca kończy się dopiero w chwili sfinalizowania transakcji, klient więc może być pewny, że otrzyma wsparcie na każdym etapie sprzedaży, kupna czy też najmu nieruchomości. Rejonem działania biura Cosmopolitan jest miasto Warszawa, a także okoliczne miejscowości. Jak mówią właściciele biura, ważny dla nich jest każdy klient, nie zaś tylko ten, który sprzedaje bardzo drogą nieruchomość i przy którym można zyskać najwyższą prowizję od sprzedaży. Lata istnienia na warszawskim rynku nieruchomości i właściwe podejście do klientów to źródła sukcesu biura Cosmopolitan. Jest rozpoznawalne i uznawane jako jedno z najlepszych.

Maxon Nieruchomości

Działa w Warszawie już od ponad 30 lat. Oddziały biura znajdują się przy ulicach:

  • Powązkowska 44C
  • Rzymowskiego 31
  • Aleje Jerozolimskie 178
  • Aleje Rzeczypospolitej 1

Ogromnym atutem biura jest rozbudowana baza ofert, a także klientów poszukujących różnego rodzaju nieruchomości. Liczba ofert i klientów przekracza kilka tysięcy. Nie bez znaczenia jest także ogromny zespół doradców – łącznie 190 osób. Klient zainteresowany współpracą z biurem może więc być pewny, że agent nieruchomości zajmie się jego sprawą od początku do końca i poświęci odpowiednią ilość czasu, nie istnieje bowiem ryzyko tego, że przy zbyt wielkiej ilości klientów po prostu mu go zabraknie. Tak często bywa w biurach, gdzie pracuje niewielu agentów. Zasadą właścicieli biura jest branie odpowiedzialności za każda współpracę i za jakość pracy. Z tego między innymi powodu, oddziały nie są punktami, z którymi biuro współpracuje, lecz własnymi. Firma posiada wiele ważnych certyfikatów, między innymi certyfikat “Firma Wiarygodna Finansowo” i certyfikat przynależności do Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami.

Tur Nieruchomości

Biuro specjalizuje się w pośrednictwie sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości. Działa bardzo lokalnie, koncentrując się wyłącznie na rejonie warszawskich Bielan i Białołęki. Siedziba biura znajduje się w Warszawie przy ulicy Książkowej 10/4u Ograniczenie rejonu działania, wbrew pozorom, jest dużą zaletą biura. Dzięki skoncentrowaniu się wyłącznie na pośrednictwie w sprzedaży, kupnie lub wynajmie nieruchomości w tym rejonie, biuro może poszczycić się mianem biura najskuteczniejszego w okolicy. Założone w roku 2012, przez lata działania wyrobiło sobie silną pozycję na tym lokalnym rynku. Rozbudowany zespół profesjonalnych doradców i indywidualne podejście do każdej transakcji, to gwarancja zadowolenia ze współpracy z biurem Tur Nieruchomości. Klient zgłaszający się do biura może mieć pewność, że otrzyma wsparcie na każdym etapie sprzedaży, kupna lub wynajmowania nieruchomości. Od znalezienia właściwej oferty lub klienta, po kompleksową pomoc w sfinalizowaniu transakcji.