Najlepsze antykwariaty internetowe

Najlepsze antykwariaty internetowe

Antykwariat dla wygody

Antykwariaty internetowe stanowią alternatywę dla osób ceniących wygodę oraz książki. W przeciwieństwie do stacjonarnych, klient zdalnie może wybrać interesującą go pozycję, zamówić i otrzymać przesyłkę bez wychodzenia z domu – łatwo, szybko i przyjemnie. Poza tym antykwariat to zawsze opcja, dzięki której można zaoszczędzić pieniądze i posiadać książkę z jakąś historią. Myśl, że ktoś przed nami również czytał tę pozycję,może być bardzo fascynująca, a książka otrzymuje drugie życie.

Antykwariat Amicus

Sklep Amicus oprócz sprzedaży książek, prowadzi także handel antykami, filmami oraz płytami kompaktowymi i winylowymi. Wśród dostępnego asortymentu znajdują się komiksy, czasopisma, książki różnej kategorii w tym do nauki języków obcych. Do perełek należą: książka przeznaczona do zgłębiania tajników gwary śląskiej czy komiksy w języku japońskim. Ceny wahają się od kilku do kilkudziesięciu złotych w zależności od stanu książki, ceny oryginalnej itp. Do kosztów zakupu należy doliczyć cenę wysyłki. Dowiedz się więcej

Antykwariat Kwadryga

Antykwariat stacjonarnie położony w Warszawie zachęca swoją wyjątkowością i dostępnością egzemplarzy dla koneserów. Asortyment również rozszerzony jest o dodatkowe elementy tj. czasopisma, pocztówki i fotografie, grafiki i plakaty, mapy a nawet autografy. Ze względu na unikatowość niektórych pozycji górne ceny sięgają nawet powyżej 100 złotych, natomiast tańsze egzemplarze też mają tu swoje miejsce. Oprócz wysyłki, możliwy jest też odbiór własny.

Antykwariat Tezeusz

Bogaty zbiór egzemplarzy mieści się w setkach tysięcy sztuk. Oprócz tradycyjnych książek, oferta wzbogacona jest o audiobooki i antyki wydane do 1950 roku. Różnorodność oferty, różnicuje także ceny. Można znaleźć pozycje po kilka złotych jak i najdroższą, która kosztuje 2 499 złotych. Średni koszt przeciętnej książki waha się w granicach kilkunastu złotych. Antykwariat posiada też bogaty zbiór literatury obcojęzycznej.

Antykwariat Logos

Półki antykwariatu wypełnione są książkami, wydaniami kartograficznymi i pocztówkami. Wśród dostępnych kategorii literatury znaleźć można: nauki ścisłe, prawo, książki regionalne, nauki społeczne czy egzemplarze dotyczące wojskowości. Ceny są zróżnicowane, jednak ze względu na wiele starych wydań ceny wynoszą średnio okołu kilkudziesięciu złotych. Antykwariat przeznaczony jest głównie dla pasjonatów, czytelnicy nie znajdą tutaj używanych wydań literatury powszechnej czy podręczników szkolnych. Zamówione pozycje można odebrać na miejscu w Warszawie lub otrzymać przesyłkę.