Odśwież swoją szafę! Sprawdź jakie bluzki damskie będą najmodniejsze w roku 2020

Odśwież swoją szafę! Sprawdź jakie bluzki damskie będą najmodniejsze w roku 2020

Każdy rok przynosi nowości w modzie damskiej i męskiej. Wydaje się nam, że niemożliwe jest już wymyślenie całkowicie nowych trendów, że wszystko już było, tymczasem wystarczy połączyć ze sobą grupę detali, które nigdy wcześniej nie występowały razem, by stworzyć świeży powiew stylizacji. Aktualnie panujący nam rok 2020 również przyniósł zaskakujące trendy mody kobiecej odwołujące się tym razem do eklektyzmu i kreatywności. Stare będziemy łączyć z nowym, nastąpi swoiste odświeżanie klasyki.

Co nowego w modzie damskiej anno domini 2020?

Spora część odzieży prezentowana na wybiegach modowych przypomina rzeźbiarskie konstrukcje. Widać je, wbrew oczekiwaniom w ubiorach miękkich, sukienkach, bluzkach ewentualnie marynarkach, czasem tylko płaszczach. Ubrania, oryginalnie krojone, szyte z materiałów dość sztywno się układających. Dzięki różnorodnym szczypankom, podcięciom, nieoczekiwanym szwom, nie leją się po sylwetce lecz sztywno utrzymują cięty, konstrukcyjny kształt.

Jakie najmodniejsze bluzki?

Ciekawe rozwiązania przyniosą nam tegoroczne bluzki czy koszule damskie. Zdecydowanie widać w nich rozmaitość wzorów i kolorów. Wracają do łask wspaniałe grochy, świetnie wyglądające w kontrastowych barwach. Kolorowe materiały układają się w wiktoriańskie wzory, do tego siateczki, koronki, szyfon czy organza. Z pewnością ogromnym powodzeniem będą cieszyły się bluzki z bufkami, niezwykle wdzięcznym i kobiecym detalem. Z jednym jednak wyjątkiem, bufki zaczynają się nie na ramionach, jak było to tej pory, ale dużo niższej, nawet w okolicach łokci. W ten sposób nie poszerzają one ramion lecz tworzą kontrast dla szczupłej talii. Tego rodzaju bufki wymagają delikatnych materiałów, przynajmniej na co dzień, natomiast przy większych okazjach można pokusić się o bardziej wyraziste modele.

Bufki na ramionach pojawiają się również i w tym roku, ale towarzyszą nie koszulom, ale bluzeczkom o stylizowanych, retro dekoltach. Dość spory dekolt o kształcie wyraźnego prostokąta zakończony drobnymi bufeczkami to model towarzyszący ażurowym bluzeczkom.

Więcej modnych bluzek damskich, które będą najmodniejsze w roku 2020 znajdziesz na stronie – https://modnekolory.pl/k/bluzki/

Bluzki z dekoltami

Wyraźnie widać, że w tym roku dekolty w bluzkach będą decydowały o aktualności trendów. Rozmaite kształty dekoltu, pęknięcia czy klasyczne dekolty uzupełniane są wykończeniami koronkowymi, kokardami, barwnymi lamówkami, szarfami wiązanymi pod szyją. Klasycznie, ale swobodnie, bez idealnej symetrii czy precyzji. Bluzki damskie, w tym koszulowe, to najłatwiejszy sposób ubierania. Komponują się świetnie ze spodniami i oczywiście spódniczkami o różnej długości.