Pomoc drogowa 24h – zalety

Pomoc drogowa 24h – zalety

Na drogach bardzo często dochodzi do wszelkiego rodzaju zdarzeń drogowych takich jak stłuczka, kolizja, wypadek czy też zwykłe popsucie się pojazdu. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wezwanie pomocy drogowej jednak istnieją sytuacje gdzie pozornie wezwanie takiej pomocy może się okazać trudne. Dlatego też powstało zjawisko pomocy drogowej przez 24 godziny na dobę. Warto zatem wiedzieć jakie są zalety korzystania z całodobowej pomocy drogowej aby mieć pewność, iż jest to najlepsze rozwiązanie.

Co oznacza pojęcie pomocy drogowej 24h?

Praktycznie każda firma z branży pomocy drogowej w swoim zakresie usług zawiera informacje o całodobowej pomocy drogowej. Rozwiązanie to polega na tym, iż niezależnie od pory dnia (czy jest to wczesny poranek, środek nocy czy też popołudniowe godziny szczytu) pomoc drogowa jest w stanie dotrzeć do miejsca zdarzenia drogowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu wielu kierowców samochodów nie musi martwić się jeśli ich pojazd przestał działać poprawnie lub doszło do wypadku drogowego o dowolnej porze dnia i nocy.

Zalety całodobowej pomocy drogowej?

Choć dla niektórych może się to wydawać mało prawdopodobne istnieje wiele zalet dotyczących całodobowej pomocy drogowej. Można do nich zaliczyć m.in:

  • Całodobowe lawetowanie pojazdów – w przypadku gdy usterka danego pojazdu jest bardzo poważna, pomoc drogowa w porozumieniu z kierowcą może przewieźć pojazd do najbliższego warsztatu, gdzie może on zostać naprawiony. Co więcej większość pomocy drogowych oferuje tego rodzaju usługę przez całą dobę, dzięki czemu nie trzeba się martwić dodatkowym dostarczeniem pojazdu do najbliższej stacji na własną rękę;
  • Specjalistyczny sprzęt do naprawy uszkodzonego pojazdu – dzięki pomocy 24-godzinnej kierowcy, którym przytrafiło się dane zdarzenie drogowe mogą liczyć na naprawę uszkodzonego pojazdu na miejscu;
  • Niska cena wykonywanych usług – praktycznie u każdej pomocy drogowej cena za wykonywane usługi jest uzależniona od odległości (ilości przejechanych przez pomoc drogową kilometrów).
  • Umożliwienie znalezienia noclegu – jeśli wymaga tego sytuacja pomoc drogowa dla kierowcy, który jest zmuszony poczekać kilka lub kilkanaście godzin na naprawę swojego pojazdu może pomóc znaleźć najbliższy nocleg.
  • Ratownictwo drogowe – w ramach oferowanych usług pomoc drogowa oferuje również ratownictwo drogowe. Usługa ta polega na pomocy osobom, które z jakichś przyczyn zostały uwięzione w pojeździe i nie mogą samodzielnie się z niego wydostać. Jest to usługa oferowana w ramach standardowej ceny, dzięki czemu nie należy się obawiać dodatkowych wysokich kosztów ze strony pomocy drogowej.

Więcej zalet całodobowej pomocy drogowej uzyskasz na stronie: https://ciagutek.pl/pomoc-drogowa-warszawa/