Praktyczny i estetyczny planner – notes w kropki Lediberg

Praktyczny i estetyczny planner - notes w kropki Lediberg

Plannery cieszą się rosnącą popularnością. To świetny pomysł na upominek dla klientów, pracowników czy partnerów biznesowych. Notes w kropki pozwala zarówno na łatwe tworzenie notatek i zapisków, a także tabelek, wykresów, a nawet rysunków. Może on również pełnić rolę bullet journal. Jego siła tkwi więc w uniwersalności, funkcjonalności i estetyce.

Planner dla każdego

Planner w kropki wykorzystać można na wiele sposób: w biurze czy w pracy, a także na co dzień. To upominek, który jest praktyczny i zawsze się przyda, co z pewnością doceni obdarowany. Notesy książkowe z kolekcji IVORY są niezwykle eleganckie i wyróżniają się starannością wykonania. Są solidne, dzięki czemu mogą służyć na długi czas, zwłaszcza, że zawierają aż 224 strony. Można wybrać ich różne rozmiary. Mogą służyć nie tylko do celów reklamowych, ale też wizerunkowych. Dzięki nim, budować można pozytywne skojarzenia z daną marką. Zwłaszcza, że notesy można personalizować.

Wyjątkowe plannery

Notesy książkowe w kropki Lediberg są każdorazowo wyjątkowe. A to dlatego, że na życzenie, zostają one poddane procesowi indywidualizacji. Zamawiając notatniki, warto się zastanowić, jak powinny one wyglądać. Często wybieranym rozwiązaniem jest umieszczenie loga firmy na okładce. Ale możliwości jest znacznie więcej. Notesy mogą zawierać wstążki i strony reklamowe czy określony druk na stronach rozpoczynających i kończących. Jest kila metod do wyboru technik tłoczenia czy nanoszenia nadruku. Notatnik można także modyfikować pod kątem wizualnym. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dodać do niego okucia metalowe lub kolorowe ranty. Na życzenie klienta notesy mogą zostać także opakowane. Wszystko zależy tak naprawdę od wizji zamawiającego i pomysłu na promocję. Warto się zastanowić, czy uzupełnienia reklamowe powinny być subtelne czy może wyraziste i przykuwające wzrok. Na pewno każda firma jest w stanie tak dopasować notatnik w kropki, by stał się on idealną wizytówką i godnie reprezentował daną markę.

Choć planner wydaje się być prezentem standardowym, paradoksalnie w tym tkwi jego siła. Jest prosty i wymowny w formie, a jednocześnie funkcjonalny. Z pewnością nie jeden raz będzie przydatny. Proces personalizacji notesów sprawia, że jednoznacznie zidentyfikować można je z daną marką, budując pozytywne skojarzenia wokół niej. Warto zwrócić się z zamówieniem do firmy Lediberg, która tworzy stylowe plannery w kropki, dając jednocześnie wiele możliwości uzupełnień reklamowych. To świetny pomysł na promocję swoich produktów i usług, a także sposób na wyrażenie wdzięczności wobec klientów bądź partnerów biznesowych.