Producent listew wykończeniowych

Pawotex - logo

Aby wnętrza nowego czy wyremontowane domu lub mieszkania zawsze prezentowały się idealnie, konieczne są estetyczne, funkcjonalne i wytrzymałe detale. A takimi są profile i listwy wykończeniowe produkowane przez łódzką firmę Pawotex.

Od 30 lat w branży

Działamy w tej branży już od 30 lat i to doświadczenie pozwala nam być liderem na rynku wewnętrznych profili wykończeniowych. Mamy w swojej ofercie zarówno produkty ze stali jak i aluminium. Do ich produkcji wykorzystywane są surowce najwyższej klasy. Charakteryzują się one wysoką odpornością na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne, dlatego produkty z nich wykonane można stosować w mieszkaniach, domach, biurach, obiektach użyteczności publicznej I innych miejscach o dużym natężeniu ruchu.
Nad procesem produkcji, pakowania i dostarczania towaru do klienta czuwa doświadczona i wykwalifikowana kadra specjalistów. Dlatego profile i listwy wykończeniowe przez nas produkowane mają zawsze doskonałą jakość, a firma stawia cały czas na rozwój i unowocześnianie procesów projektowania i produkcji. Po to, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Seria listew dekoracyjnych

Oferujemy szeroki wybór aluminiowych i stalowych profili wykończeniowych w różnych rozmiarach, kolorach oraz o różnychj fakturach. Można u nas zaopatrzyć się między innymi w listwy narożne, listwy do gięcia, listwy i profile schodowe, listwy i profile dylatacyjne, listwy wykończeniowe do paneli, kątowniki listwy progowe, listwy wewnętrzne, a także okapniki, profile balkonowe i tarasowe oraz narożniki wewnętrzne i zewnętrzne.
Stworzyliśmy również serię dekoracyjnych listew do płytek ceramicznych i glazury. Dostępny jest w dwóch wariantach: jako listwy wykończeniowe z serii Q i półokrągłe listwy do glazury.. Seria Q ma prostą formą i geometryczne kształty. Idealnie nadaje się do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. Listwy wykończeniowe półokrągłe są łagodnie wykończone i mają elegancki połysk. Współgrają z bardziej klasycznymi wnętrzami.

Na indywidualne zlecenie

Tak szeroka oferta jest gwarancją, że każdy znajdzie u nas produkty dostosowane do swoich potrzeb. A jeżeli nie, to w naszej firmie możliwe jest wykonanie każdego nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia, ponieważ wiele naszych projektów powstaje na indywidualne zamówienie klientów. Dzięki temu możemy z dumą poinformować, iż ta nasza elastyczność w podejściu do zadań, zaowocowała również innowacyjnością. Ponieważ wiele naszych wzorów użytkowych zostało zgłoszonych do Urzędu Patentowego.
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem listw wykończeniowych znajdującym się na naszej stronie internetowe: https://pawotex.com/ lub do odwiedzenia siedziby firmy, która znajduje się w Łodzi przy ulicy Pokładowej 17.