Top 3 firmy ogrodnicze w Krakowie

Top 3 firmy ogrodnicze w Krakowie

Firm ogrodniczych na terenie Krakowa jest coraz więcej. Warto zapoznać się bliżej z ofertą każdej z takich firm, aby wiedzieć, że proponowane usługi ogrodnicze będą wykonywane przez pracowników na najwyższym z możliwych poziomów. Dzięki temu można skutecznie zająć się pielęgnacją swojego ogrodu, czy też zająć się zaprojektowaniem ogrodu w pobliżu domu. Oto 3 najpopularniejsze firmy ogrodnicze w Krakowie, którym warto się nieco bliżej przyjrzeć.

Ponadczasowe Ogrody

Firma działająca na rynku od 2008 roku, ciesząca się sporym uznaniem ze strony klientów. W ofercie firmowej znaleźć można projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów oraz zakładanie trawników. Wszelkie usługi realizowane są od A do Z, a pracownicy zostawiają po sobie należyty porządek i działają zgodnie ze wskazówkami otrzymanymi od klienta. Projekty przedstawiane są do akceptacji zainteresowanym, a następnie przechodzi się do realizowania poszczególnych etapów prac. Aranżacje obejmują też bardzo szerokie założenia krajobrazowe, a więc oferta firmowa jest niezwykle szeroka i dostosowana do potrzeb klienta.

Firma Ogrodnicza LEON

Działa na rynku od 2007 roku, a więc posiada spore doświadczenie w branży ogrodniczej. Firma posiada jeszcze szerszy wachlarz usług, ponieważ zdecydować w tym przypadku można się nie tylko na zaprojektowanie ogrodu, ale też na jego kompleksową pielęgnację, dzięki czemu będzie się on mógł rozwijać w zastraszającym tempie. Pracownicy świadczą usługi dla osób prywatnych, ale też dla instytucji. W ofercie znajduje się też pielęgnacja zieleni miejskiej. Zainteresowani mogą też skorzystać z aranżacji przestrzeni balkonowej lub tarasowej w domach lub biurach. Projekty wykonywane są w każdym przypadku przez wykwalifikowanych architektów, dlatego też nie ma w nich mowy o rażących pomyłkach.

Tools Garden

Ostatnia z proponowanych firm ogrodniczych w Krakowie. Na uwagę zasługuje bardzo szeroka oferta usług, ale też przystępne ceny. Prace ogrodnicze u klientów ze sprzętem wykonywane są już od 30 złotych na godzinę. Wycinka drzew rozpoczyna się natomiast z kolei od 50 zł, wszystko zależne jest oczywiście od średnicy wycinanego drzewa. Sadzenie roślin to bardzo przydatna usługa zwłaszcza dla starszych osób, które nie mogą się tym zajmować samodzielnie. Na taką usługę można zdecydować się już od złotówki za sztukę. W grę wchodzi też koszenie trawnika, pielenie oraz kompleksowe sadzenie krzewów. Każda usługa wykonywana jest bardzo rzetelnie, w trosce o dobro klientów, którzy z efektów mają być w pełni usatysfakcjonowani.