TOP 5 najlepszych biur tłumaczeń w Szczecinie!

TOP 5 najlepszych biur tłumaczeń w Szczecinie!

Poszukujesz rzetelnego biura tłumaczeń, cechującego się terminowością i najwyższej klasy jakością usług? Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie 5 najlepszych biur tłumaczeń w Szczecinie!

No.1 TRANSLAVOX

Transalvox to biuro tłumaczeń pisemnych i ustnych działające na terenie Szczecina od 2015 roku.

Specjalizacja: Niniejsze Biuro tłumaczeń specjalizuje się w tłumaczeniach technicznych, naukowych i biznesowych.

Języki: W ofercie biura Transalvox znajdziemy możliwość tłumaczeń języka angielskiego, niemieckiego, arabskiego, rosyjskiego oraz walijskiego i irlandzkiego.

Cennik: Cena tłumaczenia uzależniona jest od jego rodzaju oraz tematyki. W przypadku tłumaczeń symultanicznych – koszt wynajęcia 2 tłumaczy na okres 4 godzin wynosi około 1 000 złotych. W przypadku tłumaczeń pisemnych – koszt wykonania tłumaczenia biznesowego wynosi 35 złotych za stronę rozliczeniową (1 800zzs), 50 złotych za stronę w przypadku tłumaczenia medycznego, a 40 złotych za stronę w przypadku tłumaczenia technicznego.

No.2 ADLER

Adler to biuro tłumaczeń działające na Terenia miasta Szczecin już od kilkunastu lat.

Specjalizacja: Niniejsze biuro tłumaczeń oferuje zarówno tłumaczenia ustne, przysięgłe, jak i pisemne (specjalistyczne).

Języki: Biuro tłumaczeń Adler oferuje swoim klientom tłumaczenia we wszystkich językach.

Cennik: Cena tłumaczenia uzależniona jest od jego rodzaju oraz języka. Za tłumaczenie pisemne z języka angielskiego zapłacimy około 50 złotych za stronę rozliczeniową (1 800zzs tłumaczenie zwykłe; 1125zzs tłumaczenie przysięgłe).

No.3 BIURO TŁUMACZY SZCZECIN

Biuro Tłumaczy Szczecin istnieje na rynku już od 1995 roku.

Specjalizacja: Niniejsze biuro tłumaczeń oferuje zarówno tłumaczenia specjalistyczne, zwykłe, jak i przysięgłe oraz ustne.

Języki: Biuro Tłumaczy Szczecin oferuje swoim klientom zarówno tłumaczenia w języku angielskim, niemieckim, francuskim, duńskim, rosyjskim, flamandzkim, hiszpańskim, włoskim, holenderskim, jak i w wielu innych.

Cennik: Cena tłumaczeń z i na język angielski lub niemiecki wynosi 40 złotych za stronę rozliczeniową (1 500zzs tłumaczenia zwykłe; 1 125zzs tłumaczenia przysięgłe). Więcej informacji na temat ceny innych tłumaczeń znajdziesz na stronie Biura Tłumaczy Szczecin.

No.4 INTERPETA.PL

Biuro tłumaczeń Interpreta.pl cechuje się dużym doświadczeniem oraz rzetelnością w wykonywaniu swoich usług.

Specjalizacja: Niniejsze biuro tłumaczeń oferuje swoim klientom zarówno tłumaczenia przysięgłe, jak i zwykłe.

Języki: Biuro tłumaczeń Interpreta.pl zapewnia swoim klientom tłumaczenia w ponad 30 językach, w tym niemieckim, angielskim oraz fińskim.

Cennik: Ceny tłumaczeń rozpoczynają się już od 20 złotych netto za stronę rozliczeniową, w celu ustalenie konkretnej stawki za dane tłumaczenie należy jednak bezpośrednio skontaktować się z niniejszym biurem tłumaczeń.

No.5 B&S Germa

To biuro tłumaczeń specjalizujące się w zakresie tłumaczeń przysięgłych, jak i zwykłych z oraz na język niemiecki. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cennika oraz oferty niniejszej firmy należy nawiązać indywidualny kontakt telefoniczny, lub mailowy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*