TOP 5 najlepszych biur tłumaczeń w Szczecinie!

TOP 5 najlepszych biur tłumaczeń w Szczecinie!

Poszukujesz rzetelnego biura tłumaczeń, cechującego się terminowością i najwyższej klasy jakością usług? Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie 5 najlepszych biur tłumaczeń w Szczecinie!

No.1 TRANSLAVOX

Transalvox to biuro tłumaczeń pisemnych i ustnych działające na terenie Szczecina od 2015 roku.

Specjalizacja: Niniejsze Biuro tłumaczeń specjalizuje się w tłumaczeniach technicznych, naukowych i biznesowych.

Języki: W ofercie biura Transalvox znajdziemy możliwość tłumaczeń języka angielskiego, niemieckiego, arabskiego, rosyjskiego oraz walijskiego i irlandzkiego.

Cennik: Cena tłumaczenia uzależniona jest od jego rodzaju oraz tematyki. W przypadku tłumaczeń symultanicznych – koszt wynajęcia 2 tłumaczy na okres 4 godzin wynosi około 1 000 złotych. W przypadku tłumaczeń pisemnych – koszt wykonania tłumaczenia biznesowego wynosi 35 złotych za stronę rozliczeniową (1 800zzs), 50 złotych za stronę w przypadku tłumaczenia medycznego, a 40 złotych za stronę w przypadku tłumaczenia technicznego.

No.2 ADLER

Adler to biuro tłumaczeń działające na Terenia miasta Szczecin już od kilkunastu lat.

Specjalizacja: Niniejsze biuro tłumaczeń oferuje zarówno tłumaczenia ustne, przysięgłe, jak i pisemne (specjalistyczne).

Języki: Biuro tłumaczeń Adler oferuje swoim klientom tłumaczenia we wszystkich językach.

Cennik: Cena tłumaczenia uzależniona jest od jego rodzaju oraz języka. Za tłumaczenie pisemne z języka angielskiego zapłacimy około 50 złotych za stronę rozliczeniową (1 800zzs tłumaczenie zwykłe; 1125zzs tłumaczenie przysięgłe).

No.3 BIURO TŁUMACZY SZCZECIN

Biuro Tłumaczy Szczecin istnieje na rynku już od 1995 roku.

Specjalizacja: Niniejsze biuro tłumaczeń oferuje zarówno tłumaczenia specjalistyczne, zwykłe, jak i przysięgłe oraz ustne.

Języki: Biuro Tłumaczy Szczecin oferuje swoim klientom zarówno tłumaczenia w języku angielskim, niemieckim, francuskim, duńskim, rosyjskim, flamandzkim, hiszpańskim, włoskim, holenderskim, jak i w wielu innych.

Cennik: Cena tłumaczeń z i na język angielski lub niemiecki wynosi 40 złotych za stronę rozliczeniową (1 500zzs tłumaczenia zwykłe; 1 125zzs tłumaczenia przysięgłe). Więcej informacji na temat ceny innych tłumaczeń znajdziesz na stronie Biura Tłumaczy Szczecin.

No.4 INTERPETA.PL

Biuro tłumaczeń Interpreta.pl cechuje się dużym doświadczeniem oraz rzetelnością w wykonywaniu swoich usług.

Specjalizacja: Niniejsze biuro tłumaczeń oferuje swoim klientom zarówno tłumaczenia przysięgłe, jak i zwykłe.

Języki: Biuro tłumaczeń Interpreta.pl zapewnia swoim klientom tłumaczenia w ponad 30 językach, w tym niemieckim, angielskim oraz fińskim.

Cennik: Ceny tłumaczeń rozpoczynają się już od 20 złotych netto za stronę rozliczeniową, w celu ustalenie konkretnej stawki za dane tłumaczenie należy jednak bezpośrednio skontaktować się z niniejszym biurem tłumaczeń.

No.5 B&S Germa

To biuro tłumaczeń specjalizujące się w zakresie tłumaczeń przysięgłych, jak i zwykłych z oraz na język niemiecki. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cennika oraz oferty niniejszej firmy należy nawiązać indywidualny kontakt telefoniczny, lub mailowy.