Wózki do przewożenia chorych na leżąco firmy – Euro-Medical – Sprawdź

Wózki do przewożenia chorych na leżąco firmy – Euro-Medical – Sprawdź

Firma Euro-medical ma dużą ofertę wózków do przewożenia pacjentów. Produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą jak również doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy handlowców, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całego kraju. Od lat budujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Współpraca z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze szerszej liczby odbiorców. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zachęcamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.

Jednym z głównych produktów są wózki anestezjologiczne – znajdziesz je tutaj: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Wózek do przewożenia chorych to narzędzie medyczne, które służy do przewożenia rannych i chorych pacjentów w pozycji leżącej. Wózki do przewożenia są przygotowane specjalnie dla oddziałów ratunkowych, centrów urazowych oraz oddziałów opieki po znieczuleniu ogólnym. Nasza firma proponuje szeroki wybór wózków hydraulicznych, śrubowych jak również o stałej wysokości dostosowane do oczekiwań pacjenta. Nasze wózki medyczne wyprodukowane są z wysokiej jakości półproduktów przeznaczonych do dezynfekcji, łatwych w utrzymaniu czystości. Wózek osadzony jest na czterech kołach jezdnych z blokadą centralna lub do wyboru kierunkową, leże wózka wykonane jest z płyt przeziernych dla promienii rtg lub metalowej kratki. Wózek do przewożenia pacjentów wyposażony jest w materac paro przepuszczalny; niepalny w dowolnej kolorystyce, barierki boczne rozkładane, uchwyt na butlę tlenową, półkę na pościel czy wieszak kroplówki. Wózki dostępne w są różniej konfiguracji w zależności od potrzeb użytkowania. Jeśli chcesz poznać ofertę na wózki do przewożenia chorych zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem lub wejdź na naszą stronę internetową i wyślij zapytanie. Zachęcamy do kontaktu. Jeśli interesuje cię oferta na kardiomonitor, pulsoksymetr, aparat ekg, aparat ktg to musisz odezwać się do nas.
Przedstawiamy ofertę na wózki do przewożenia chorych .

Firma euro-medical zaprasza do współpracy wszystkich klientów, którzy poszukują sprzętu medycznego lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą handlową zajmującą się zaopatrywaniem placówek medycznych w sprzęt i aparaturę medyczną. Gwarantujemy od lat serwis naszych sprzętów. Zapewniamy dostępność części zamiennych jak również szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy również klientowi sprzęt zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. W swojej szerokiej ofercie mamy kardiomonitory, elektrokardiografy, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia pacjenta, wózki do transportu zwłok, łóżka medyczne. Jeżeli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę www. Jako firma handlowa działamy na runku już ponad 12 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy wiele projektów w zakresie dostaw sprzętu dla krajowych i zagranicznych klientów. Nasz sprzęt służy pacjentom w różnych placówkach medycznych. Naszymi klientami są szpitale, dps-y, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www – https://euro-medical.pl

Kontakt do nas:
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 1934-300 Żywiec
tel: 33-432-25-90 adres mail: biuro@euro-medical.pl