Wynajem busów osobowych Łódź – cennik

Wynajem busów osobowych Łódź – cennik

Coraz chętniej i liczniej korzystamy z oferty wynajmu busów. Zwłaszcza przy okazji organizowania wszelkiego rodzaju wycieczek, firmowych szkolnych, imprez integracyjnych. Wynajmując busa najczęściej wynajmujemy go razem z kierowcą, który jest fachowcem w swojej branży, w komfortowy i bezpieczny sposób dowiezie nas do celu.
Konkurencja wśród firm przewozowych wzrosła na tyle, że ceny są na prawdę atrakcyjne. Wybierając się w podróż w kilka osób nie warto ruszać się własnym autem, lecz skorzystać z oferty przewozowej. Koszty w przeliczeniu na osobę są bardzo niskie. Oczywiście wpływ na kwotę ma dystans jaki pokonamy.

Oferta aut jest bardzo szeroka, od sześcioosobowych aż po auta osiemnastoosobowe. Ilość miejsc jest kolejnym czynnikiem wpływającym na cenę przejazdu. Chociaż nie do końca. Niekiedy koszt dużego busa rozkłada się na więcej osób a co za tym idzie cena na jedną osobę jest znaczni niższa niż biorąc busa mniejszego i rozkładając koszta na mniej osób.

Wynajem busów osobowych w Łodzi jak też w całej Polsce rozwiną się na tyle, że niektórzy przewoźnicy oferują wynajem busa bez kierowcy. Jeszcze bardziej zmniejsza to koszty wynajmu i podróży, jednak powstaje problem, kto weźmie odpowiedzialność za auto i podróżujących. Wybierając niedaleką trasę nie jest to tak uciążliwe, jednak jadąc kilkaset kilometrów jeden kierowca najpewniej nie da rady przejechać sam do miejsca docelowego. Innym problemem jest ograniczenie wielkości auta. Kierowca posiadający uprawnienia do kierowania pojazdem w Kategorii B, może przewozić maksymalnie 9 osób. W związku z tym, zabierając mniej pasażerów, koszty rozbijają się na maksymalnie 9 osób.

Ceny

Ceny uzależnione są od wielkości auta oraz trasy, jaką chcemy pokonać. Warunkuje je także fakt czy bierzemy auto z kierowcą, czy podejmiemy się tego sami. Wynajmując auto bez kierowcy pamiętać należy, że najczęściej trzeba zapłacić kaucję za auto, która ma być zabezpieczeniem w razie wyrządzonych szkód. Kaucje są obliczane procentowo do wartości auta jednak nie przekraczają 2-3 tysięcy złotych.
Przy wynajmie, busa z kierowcą za przejechany kilometr zapłacimy ok. 1 zł 20 gr.

Przewoźnicy

Busy w łodzi podbijają rynek transportowy w bardzo szybkim tempie, w zasadzie wyparły transport autokarowy. Niekiedy bardziej opłacalne jest wynajęcie 2 busów, niż jednego autokaru.
Właściciele busów w łodzi, prześcigają się nie tylko cenowo, ale także i technologicznie. Pasażerowie z przyczyn oczywistych chętniej wybierają wygodne i klimatyzowane auta.
Oferta jest na prawdę szeroka, nikt nie będzie miał problemu z wypożyczeniem busa w Łodzi na dany termin.