Zarządzanie bezpieczeństwem – gdzie studiować

Zarządzanie bezpieczeństwem - gdzie studiować

Okres, który każdy z nas poświęca na naukę, studiowanie i zdobywanie kwalifikacji jest bardzo ważnym etapem w życiu każdego człowieka. Warto dokładnie zastanowić się jakie studia wybrać, aby móc po nich znaleźć interesującą nas pracę, która będzie dobrze wynagradzana. Wybór uczelni ma także kluczowe znaczenie, gdyż to na niej spędzimy dużą ilość czasu pobierając naukę, realizując się podczas praktyk studenckich.

Studia magisterskie to ważny wybór!

Po studiach licencjackich każdy ma już określony profil zainteresowań, a uzupełnienie edukacji powinno być przemyślane i dawać jak najwięcej możliwości po skończeniu studiów. Zarządzanie bezpieczeństwem to nowy kierunek, który został stworzony dla wszystkich, którzy chcą pogłębiać wiedzę w tym zakresie i zdobyć największą ilość przydatnej i praktycznej wiedzy. Nasza uczelnia WSEH na Śląsku posiada grono bardzo zadowolonych studentów, którzy cenią w naszej placówce wysoki poziom nauki, skupianie się na praktycznych aspektach edukacyjnych oraz rodzinną atmosferą.

Gdzie na studia?

To pytanie zadaje sobie bardzo duża ilość studentów. Bielsko- Biała to piękne miasto, w którym studiowanie może być najlepszymi latami Twojego życia. Rekrutacja na studia odbywa się w bardzo przyjemny sposób, zapraszamy do naszej placówki wszystkich absolwentów studiów licencjackich, w szczególności po ukończeniu zarządzania. Skończenie studiów zapewnia bardzo szerokie możliwości i perspektywy, które pomogą znaleźć pracę w bardzo dużej ilości sektorów i branż, a także założyć własną działalność gospodarczą.

Dla kogo studia?

Studia o tej specjalności zostały przygotowane dla osób, które chcą kontynuować naukę na kierunku zarządzanie na stopniu magisterskim. Zapewniamy, że kadra prowadząca zajęcia to specjaliści w danej branży i dziedzinie, którzy z wielką przyjemnością i pasją przekażą swoją wiedzę. Skupiamy się nie tylko na teoretycznych aspektach, ale przede wszystkim na praktyce, która pozwoli na najlepsze przygotowanie się do wykonywania zawodu. Jeśli pragniesz zdobyć szeroką wiedzę z zakresu zarządzania procesami bezpieczeństwa to nasza uczelnia jest najlepszym miejscem!
U nas poznasz prawo europejskie, krajowe, etykę oraz socjologię bezpieczeństwa. Absolwent po ukończeniu studiów będzie prowadzić badania czynników bezpieczeństwa, ocenić ryzyko a także zastosować metody, dzięki którym ryzyko zostanie ograniczone.
Edukacja na tym kierunku pozwala udoskonalić, utrwalić i zwiększyć możliwości i kompetencje. Naszym celem jest przygotowanie studentów do objęcia stanowisk kierowniczych, menadżerskich, a także aby potrafili spełnić się w roli badacza.

Zapraszamy do uczelni o wysokiej renomie – WSEH w Bielsku-Białej.