Recenzja pieca Harvia Topclass KV 30

Piec Harvia Topclass KV 30 to wysokiej jakości piec przeznaczony do tradycyjnych saun – zarówno mokrych, jak i suchych. Doskonale sprawdzi się zarówno w małych saunach przydomowych, jak i tych w miejscach publicznych. Mimo swoich dość niewielkich rozmiarów (450 x 300 x 650 mm) piec zapewnia odpowiednie funkcjonowanie sauny ze względu na swoją bardzo dobrą specyfikę wykonania oraz parametry. Piec Harvia Topclass KV 30 sprawdzi się najlepiej w saunach o niewielkich rozmiarach – najlepiej o kubaturze 2 – 4 m³, jednocześnie przy minimalnej wysokości pomieszczenia 1900mm.

Piec Harvia Topclass KV 30

Piec Harvia Topclass KV 30 prezentuje się bardzo klasycznie. Jest utrzymany w stalowej kolorystyce i wykonany z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje możliwość jego długoletniego użytkowania i zadowolenie każdego z klientów. komorę na kamienie wykonano ze stali nierdzewnej, co zapobiega korozji oraz ewentualnym uszkodzeniom (co jest szczególnie ważne w przypadku użytkowania pieca w saunie mokrej). Zewnętrzna obudowa pieca również jest wykonana ze stali nierdzewnej, co zwiększa jego wytrzymałość. Piec Harvia Topclass KV 30 jest bardzo funkcjonalny oraz intuicyjny, a przy tym bardzo łatwy w obsłudze. Na uwagę zasługuje nowoczesny panel sterujący z funkcją podświetlania. Znajduje się on w górnej części pieca, lekko z boku, co gwarantuje bardzo komfortowe użytkowania i sterowanie. Funkcja podświetlanego panelu sprawia, że można w łatwy sposób zmieniać ustawienia pieca bez konieczności zapalania dodatkowego źródła światła – umożliwia to bardzo klimatyczne seanse saunowe w półmroku i doskonały relaks.

Piec Harvia Topclass KV 30 doskonale sprawdzi się dla wszystkich tych osób, które szukają dobrego sprzętu w dobrej cenie, która jest adekwatna do jego jakości. Piec ten można zakupić już poniżej 2500 zł, co stawia go w czołówce pieców ze średniej półki cenowej. Na uwagę zasługuje bardzo dobry sposób wykonania i bardzo dobra jakość użytych materiałów oraz funkcjonalne sterowanie za pomocą nowoczesnego i wygodnego panela. Wszystko to sprawia, że z pewnością jest to produkt, który przy odpowiedniej konserwacji oraz dbaniu o niego będzie doskonale służył przez długi okres czasu, nawet przez kilka lat. Piec doskonale sprawdza się w przydomowej saunie – biorąc pod uwagę specyfikę takich miejsc, koszt zakupu pieca nie jest dość wygórowany i w dobrej cenie można dostać produkt spełniają oczekiwania większości niezbyt wymagających klientów, którzy oczekują od sauny przede wszystkim relaksu oraz rozrywki.

Czytaj Więcej

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*