Recenzja pieca Harvia Topclass KV 30

Piec Harvia Topclass KV 30 to wysokiej jakości piec przeznaczony do tradycyjnych saun – zarówno mokrych, jak i suchych. Doskonale sprawdzi się zarówno w małych saunach przydomowych, jak i tych w miejscach publicznych. Mimo swoich dość niewielkich rozmiarów (450 x 300 x 650 mm) piec zapewnia odpowiednie funkcjonowanie sauny ze względu na swoją bardzo dobrą specyfikę wykonania oraz parametry. Piec Harvia Topclass KV 30 sprawdzi się najlepiej w saunach o niewielkich rozmiarach – najlepiej o kubaturze 2 – 4 m³, jednocześnie przy minimalnej wysokości pomieszczenia 1900mm.

Piec Harvia Topclass KV 30

Piec Harvia Topclass KV 30 prezentuje się bardzo klasycznie. Jest utrzymany w stalowej kolorystyce i wykonany z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje możliwość jego długoletniego użytkowania i zadowolenie każdego z klientów. komorę na kamienie wykonano ze stali nierdzewnej, co zapobiega korozji oraz ewentualnym uszkodzeniom (co jest szczególnie ważne w przypadku użytkowania pieca w saunie mokrej). Zewnętrzna obudowa pieca również jest wykonana ze stali nierdzewnej, co zwiększa jego wytrzymałość. Piec Harvia Topclass KV 30 jest bardzo funkcjonalny oraz intuicyjny, a przy tym bardzo łatwy w obsłudze. Na uwagę zasługuje nowoczesny panel sterujący z funkcją podświetlania. Znajduje się on w górnej części pieca, lekko z boku, co gwarantuje bardzo komfortowe użytkowania i sterowanie. Funkcja podświetlanego panelu sprawia, że można w łatwy sposób zmieniać ustawienia pieca bez konieczności zapalania dodatkowego źródła światła – umożliwia to bardzo klimatyczne seanse saunowe w półmroku i doskonały relaks.

Piec Harvia Topclass KV 30 doskonale sprawdzi się dla wszystkich tych osób, które szukają dobrego sprzętu w dobrej cenie, która jest adekwatna do jego jakości. Piec ten można zakupić już poniżej 2500 zł, co stawia go w czołówce pieców ze średniej półki cenowej. Na uwagę zasługuje bardzo dobry sposób wykonania i bardzo dobra jakość użytych materiałów oraz funkcjonalne sterowanie za pomocą nowoczesnego i wygodnego panela. Wszystko to sprawia, że z pewnością jest to produkt, który przy odpowiedniej konserwacji oraz dbaniu o niego będzie doskonale służył przez długi okres czasu, nawet przez kilka lat. Piec doskonale sprawdza się w przydomowej saunie – biorąc pod uwagę specyfikę takich miejsc, koszt zakupu pieca nie jest dość wygórowany i w dobrej cenie można dostać produkt spełniają oczekiwania większości niezbyt wymagających klientów, którzy oczekują od sauny przede wszystkim relaksu oraz rozrywki.

Czytaj Więcej