Studia dziennikarskie zaocznie. Czy warto?

Studia dziennikarskie zaocznie. Czy warto?

Każdy młody człowiek staje przed bardzo trudnym wyborem dotyczącym własnej przyszłości. To od nas zależy jakie decyzje podejmiemy i jak to będzie się przekładało na nasze życie. Studia to bardzo ważny etap naszego życia, gdyż po nich zaczniemy prawdziwe życie, założymy rodzinę bądź też skupimy się na karierze zawodowej.

Studia dziennikarskie zaocznie. Czy warto?

Oczywiście, że tak! Zapraszamy na studia do wwsh.edu.pl. Nasza placówka zapewnia naukę na najwyższym poziomie, z zachowaniem standardów światowych, gdyż naszym celem jest wykształcenie dobrych dziennikarzy radiowych bądź telewizyjnych. Zajęcia odbywające się w trybie zaocznym posiadają mnóstwo plusów, gdyż są dostosowane do osób, które chcą łączyć naukę z pracą i zdobywać swoje doświadczenie już w trakcie studiów.

Dziennikarstwo brzmi dumnie!

Nasi absolwenci są bardzo zadowoleni z wyboru naszej uczelni, gdzie wykładowcami są ludzie z pasją i zaangażowaniem, którzy uwielbiają to co robią, a kontakt ze studentami dodatkowo ich motywuje do rozwoju. Oferujemy szeroki zakres zajęć nie tylko teoretycznych, ale i praktycznych, gdzie będziecie mogli się przygotowywać do bardzo ważnej życiowej roli, którą wybraliście. Studia dziennikarskie przygotowują do pracy w telewizji i radiu. Szczególny nacisk nasza uczelnia kładzie na rozwój kompetencji związanych z wystąpieniami przed kamerą, pracą z mikrofonem oraz autoprezentacją, a także na umiejętności dotyczące obsługi nowoczesnego sprzętu w studiu telewizyjnym i radiowym. Będziecie mieli możliwość od podstaw zapoznać się ze specyfiką pracy, która jest bardzo ciekawa i interesująca.

Studia na http://wwsh.edu.pl zapewniają wszechstronny rozwój, a także możliwość pogodzenia pracy zawodowej z nauką, gdyż zajęcia odbywaja się w trybie weekendowym. Jesteśmy bardzo otwarci na zmieniający się rynek pracy, podążamy za nową technologią, ale także zmianami w prawie i przepisach, aby każdy kto skończy naszą uczelnię miał szerokie pole zawodowe. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni.