Sala konferencyjna w hotelach z basenem nad jeziorem – woj. Mazowieckie

Sala konferencyjna w hotelach z basenem nad jeziorem – woj. Mazowieckie

Hotel, który położony jest nad jeziorem w dzisiejszych czasach, zyskuje bardzo dużą popularność. Przede wszystkim organizuje się tam różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, ale również jest to świetne miejsce dla właścicieli firm, którzy poszukują odpowiedniego miejsca do zorganizowania konferencji biznesowej. Hotel, który jest bezpośrednio położony nad wodą oraz w otoczeniu lasów, wpływa również na komfort psychiczny zaproszonych gości, a dodatkowo w miejscu takim można odpocząć i zrelaksować się.

Który hotel nad jeziorem najlepiej wybrać?

DoubleTree by Hilton. Hotel & Conference

Jest to obecnie jeden z największych obiektów konferencyjnych wypoczynkowych w Europie środkowo-wschodniej. Obiekt ten dysponuje powierzchnię ponad 5000 metrów kwadratowych i ma pokoje noclegowe, które mogą pomieścić nawet 700 osób. Każdego roku wielu przedsiębiorców organizuje tam różnego rodzaju eventy oraz konferencje biznesowe, a także bankiety firmowe. Każda sala konferencyjna – mazowieckie  została wyposażona w profesjonalny sprzęt multimedialny, a także nagłośnienie i dodatkowe akcesoria. Baza noclegowa w tym hotelu składa się z 359 pokoi, w których znajdziemy również luksusowe apartamenty. Niektóre z pokoi zostały dodatkowo wyposażone w biurko do pracy, a także indywidualnie sterowaną klimatyzację. W hotelu prowadzona jest również restauracja przez doświadczonych kucharzy, którzy przygotowują posiłki dla gości i tylko i wyłącznie z ekologicznych składników.

Pełną ofertę dostępnych sal znajdziesz pod linkiem – http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/

Centrum Konferencyjne IBIB PAN

To miejsce, które dysponuje aż sześcioma wielofunkcyjnymi salami konferencyjnymi. Hotel ten posiada małe sale szkoleniowe dla grup nawet 8-osobowych, ale również bardzo duże sale konferencyjne, gdzie możemy zaprosić nawet do 300 uczestników jednocześnie. Wszystkie sale konferencyjne zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz nagłaśniający, dzięki czemu możemy prowadzić prezentację biznesowe na najwyższym poziomie. Dodatkowo dla przedsiębiorców pracownicy hotelu udostępniają dodatkowo podium lub mównice, a także rzutnik multimedialny czy też nowoczesny ekran. W miejscu tym pracują doświadczeni managerowie hotelu, którzy pomagają nam przygotować konferencję biznesową od strony technicznej, ale również od tej cateringowej. Będziemy mieli więc pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Hotel Lamberton Business & Conferences

To hotel, który posiada aż 11 sal konferencyjnych. Najczęściej właściciele firm organizują tutaj Eventy biznesowe, ale także szkolenia oraz warsztaty. Jest to również świetne miejsce, które sprawdzi się do kameralnych wydarzeń dla kilkunastoosobowych grup. Obiekt ten to nowocześnie wyposażony hotel w rozwiązania technologiczne, gdzie możemy korzystać z mobilnych ścian działowych, a także sal konferencyjnych, które są dźwiękoszczelne. W ten sposób będziemy mieli pewność, że wszystkie informacje, które przekażemy dla naszych pracowników lub klientów, nigdy nie wyjdą poza ściany hotelu. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane oraz posiadają sprzęt multimedialny i odpowiednie nagłośnienie. Znajdziemy tam również ponad 100 pokoi noclegowych do wynajęcia więc dla wszystkich zaproszonych gości i będziemy mogli zagwarantować nocleg. Obiekt ten prowadzi również restauracje, gdzie można zorganizować catering dla wszystkich uczestników.