TOP 5 klubów studenckich Kraków

Studenckie kluby Kraków

Nie samą nauką żyje student – mówi popularne powiedzenie. Jest w tym duża ilość prawdy, co potwierdza ogromna rzesza studentów, którzy regularnie odwiedzają krakowskie kluby. Doskonale z tego faktu zdają sobie sprawę lokalni właściciele klubów oraz ich menagery, którzy regularnie przygotowują dla studenckiej braci mnóstwo wydarzeń (pojedynczych i odbywających się cyklicznie), a także ogrom promocji i rabatów, które mają na celu umilenie wolnego od zajęć weekendu, a także wieczorów i nocy w środku tygodnia.

Wśród najbardziej popularnych krakowskich klubów pojawiają się stare i znane już od lat nazwy – kluby cieszące się niezwykłą sławą oraz wielokrotnie wyróżniane przez samych studentów. Nieustannie jednak na studenckiej mapie Krakowa pojawiają się nowe punkty w których można doskonale się bawić, poznać kogoś nowego i napić się ewentualnie dobrego alkoholu w rytm znanej i popularnej muzyki.

TOP 5 Klubów w Krakowie:

Studencki Klub “Filutek”

Do jednych z najbardziej popularnych miejsc z pewnością można zaliczyć Studencki Klub Filutek ulokowany na Miasteczku Studenckim AGH. Klub czynny jest codziennie od godziny 16 – oprócz dobrej zabawy, na wszystkich studentów czeka tam również szeroka gama przekąsek, kilka rodzajów kaw oraz bardzo klimatyczny wystrój. Polecane miejsce nie tylko dla studentów AGH.

Klub Akademicki “Arka”

Kolejnym polecanym miejscem jest z pewnością również Klub Akademicki Arka – co tydzień w czwartek startuje tu wielka studencka impreza tematyczna. W każdą środę można spróbować swoich sił w zmaganiach ze śpiewaniem piosenek – karaoke niezmiernie od lat przyciąga sporą rzeszę fanów. Nagrody i super zabawa gwarantowane. Wszystko to sprawia, że wielu studentów regularnie odwiedza Arkę i uznaje ją jako jedno z najfajniejszych miejsc w Krakowie.

Klub “Studio”

Nieustannie sporo się dzieje w Klubie Studio, gdzie oprócz dobrej zabawy na dyskotece, można również znaleźć szeroką ofertę kabaretonów, występów gwiazd, stand-upów, a także koncertów. Niewątpliwą zaletą klubu jest bardzo duża ilość atrakcji, a także dbałość personelu o najlepszą obsługę.

Klub “Gorączka”

Wśród TOP 5 Klubów w Krakowie nie może zabraknąć Klubu Gorączka – miejsce to z pewnością cieszy się popularnością, chociażby na względu na profesjonalne nagłośnienie oraz najnowocześniejsze systemy świetlne, które uprzyjemniają imprezy. Kolejną zaletą klubu jest bardzo dobra lokalizacja (ul. Szewska 7) oraz różnorodność prezentowanej muzyki.

Klub “Społem”

Miejsce znane w Krakowie od lat, które mimo upływu czasu nie traci na swojej popularności to z pewnością Klub Społem. Niepowtarzalny PRL-owski klimat sprawił, że miejsce to szybko zyskało tytuł kultowego i od lat uważane jest za jeden z czołowych krakowskich klubów.